Megaseans nedir ? - Tht Estetik

Megaseans nedir ?

Megaseans nedir ?

Saç ekim işleminin çeşitli yöntemleri ve bu yöntemlerin en iyi sonuç vermeleri için yapılan araştırmaları ve bazı olguları söz konusudur. Günümüz teknolojisi baz alınarak daha mükemmeli yapmak adına megaseans kullanılmaya başlanılmıştır.

Megaseans tek bir saç ekimi operasyonunda alınan saç miktarının belli bir rakamın üzerine çıkması işlemidir. Fut yöntemi ile kümeler halinde bu işlem gerçekleştirilirken ekilebilen saç miktarı 800-1000 grefti geçemezdi. Megaseans yöntemi ile bu durum4500-5000 greft üzerine çıkabilmektedir. Kellik derecesi çok ve saç kökleri yoğun kişilerde uygulanır.
Mega seans sayesinde verici alandaki saç köklerini tek seferde oldukça fazla alınabilmekte, bu sayede gereksiz ve boş yere daha fazla seans yapılmasına gerek duyulmamaktadır. Fakat bir seferde 4500-5000 greft saç ekmekte zahmetli ve uzundur zaman almaktadır.

Megaseans yöntemi ile saç ekimi yaptırabilmek için 12-15 saatlik bir zaman dilimine ihtiyaç duyulur. Şu sıralarda kullanılan metodların gelişmesi ile önceden ulaşılması düşünülemeyen greft sayılarına artık megaseans yöntemi ile ulaşılabilinir. Bu metodla amaç tek seferde ilave edilecek olan en çok greft sayısını kullanmak ve en az seans sayısı ile en verimli sonucu almaktır.

Megaseans uygulamasında daha sık daha doğal daha kısa sürede istenilen sonuçlara ulaşılır. Şunu da belirtmekte yarar var, bu yöntem ile ekim yapılacak bölgede aynı miktar greft sayısı elde etmek için tek seans uygulayarak, bu bölgedeki sac köklerinin kaybolma ihtimalini de ortadan kaldırmış olunur.
Megaseans yöntemi öncelikle diğer yöntemlerle ulaşılamayan ve yinelenen seans ücretleri de düşünülürse aslında daha uygun olduğu ortaya çıkacaktır.

SAÇ EKİMİNDE EN SIK SORULAN SORULAR