Hasta Yorumları - Tht Estetik

Hasta Yorumları

Hasta Yorumları

sac-ekimi-yorumlari

Çok güzel bir ortamda harika bir operasyon geçirdim. Bütün ekibe sonsuz teşekkürler. Herkesin gönül rahatlığıyla burada işlemlerini yaptıracağından hiç şüphesi olmasın.
İlker KABATAŞ

Ben Emrah, bütün saç ekim ekibine teşekkür ederim. Her şeyden memnun kaldım. Bizimle çok iyi ilgilendiler. Hepsine sonsuz saygılarımla. Tekrar görüşmek üzere selamlar.
Emrah KILIÇ

Saçlarım ekildi bitti sonunda. Aslında fazla söze gerek yok. Her şey çok güzel, özellikle çalışanlar işlerini çok iyi yapıyorlar. Çok memnunum. THT ailesine çok teşekkür ederim.
Özgür PEKEDİS

Ben Şenol Eroğlu Avusturya’da yaşıyorum. Abimin ısrarı ile saç ektirdim. Çok korkuyordum ama işe başlayınca THT ve ekibinin expiryens olduğunu anladım ve gözlerimle gördüm. Şu an 5 gün oldu içim rahat iyi ki ektirmişim. Keşke daha önce yaptırsaydım şimdi kendime daha çok bakmak istiyorum. Hayat çok kısa çok mutluyum herkese bu işte emeği gecen herkese çok teşekkür ederim.
Şenol EROĞLU

THT ekibine teşekkür ederek başlamak istiyorum. Buraya gelirken çok araştırma yaptım. Türkiye’de bu işi yapan bana göre tek güvenli yer olduğu için kendimi ehli olan ellere bıraktığıma hiç şüphem olmadı. Ticaretten çok emek ve işine önem veren bir ekiple operasyon geçirdim. Ayrıca THT ve iş arkadaşlarının bizimle ilk teması çok hoşumuza gitti.
Hasan Ali PATI

Saç ekimine karar verdikten sonra araştırma yaptım. Saç ekimi konusunda Türkiye’de Tht Estetik Merkezinin işin uzmanı olduğunu ve yılların verdiği tecrübelere dayanarak saç ekimini gerçekleştirdiğini öğrendim. Saç ekimi operasyonumu gerçekleştirdim. Ve burada emeği gecen tüm personele teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim.
Mehmet ŞERAN

Saç Ekimine 22.01.2013 tarihinde karar verdim. İlk görüştüğüm ve son görüştüğüm siz oldunuz. Bu güveni bana verdiniz ve 23.01.2013 tarihinde saç ekimi yapıldı. Bu operasyonda emeği gecen Tht ekibine emeklerinden dolayı teşekkür ederim.
Ümit GENÇ

Sayın THT Estetik Personeli saç ekimi operasyonumdaki güzel ve içten davranışlarından dolayı ekibinize teşekkür eder saygılarımı sunarım
Bilal KAYMAKÇI

Selamlar,Hepinize candan teşekkür ederim. Bütün personel işlerini titizlikle yapıyorlar. Herkesi gönülden tebrik etmek istiyorum. Saç ekimi için sizleri tavsiye ediyorum.
Bülent KILIÇ İSVİÇRE

Evet bitti. Sorun yok. Ama biraz acı var. Çalışanlar çok sağlam hepsi çok iyi insanlar. Tanışamasak ta yüzlerinden belli çok iyiler. Memnun kaldım sonrasını göreceğiz. İyi sonuç olacağından eminim Tüm personele teşekkürlerimi sunuyorum.
Cesur BÜLBÜL

THT Estetik ailesi özveriyle çalışan personellerinize, sunmuş olduğunuz kaliteli hizmet Güleryüz ve yakın ilginize alakanıza teşekkür eder saygılarımı sunarım. Tüm dostlarımla paylaşacağıma emin olabilirsiniz.
Mehmet ÖZTÜRK

Ben Şişliden Siraç ORAL. Çok yerler dolaştım ve en sonunda THT Estetiğe geldim, ve burada saç ekimine karar verdim. Daha önceki denemelerimden hiç memnun kalmamıştım. THT Estetiğe çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Saygılar.
Siraç ORAL

Ben Münih’ten geliyorum ve burada saç ekimi yaptırdım. THT ekibinden çok memnun kaldım ve başkalarına da önerdim. Hatta 5 arkadaş bile buraya geldi ve onlarda saç ektirdi.
İsmail ADEL

Uzun Yıllar saçsız olmanın vermiş olduğu eziklikle dolaştım. Uzun süre düşünmeme rağmen cesaret edemedim. Ancak yeni geldiğim işyerinde iki arkadaşın operasyon yaptırdığını gördüm. Kendilerinin tavsiyesiyle hiç düşünmeden geldim. Ortamı gördükten sonra hemen karar verdim. Ortamın samimiyetine güvenerek karar verdiğim operasyondan pişmanlık duymadığımı belirtir. THT ekibine yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.
Nejdet DOST

Ben Münih’ten geliyorum. Çok memnun kaldım. Eski saçlarıma kavuştum, şuan çok mutluyum. İyi ki buraya gelmişim. Saygılar.
Nazım ORAL

THT saç ekim merkezi ekibine bana gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı çok çok teşekkür ederim. Hiç tereddüt etmeden burayı seçtim. Onların dışında burada çalışan diğer arkadaşlarda beni çok sıcak karşıladılar. Hiç yabancılık çekmedim. Kendi evimde gibi rahat ettim. Saç ekiminin biraz ağrısı var ama gülü seven dikenine katlanmak zorunda o kadarda olmalı zaten. Bana ilk 4500 greft uygulanmıştı ve şimdide 5500 greft uygulandı. Toplamda 10,000 greft uygulanmış oldu. Umarım güzel bir sonuç elde eder ve kellik sorunumdan kurtulurum. Tüm ekibe teşekkür ederim.
Hakan KIRGIN HOLLANDA

Ben Uğur Yetişti. İstanbul Bayrampaşa’dan geliyorum. Beklediğimin üstünde bir ilgi ile karşılaştım. Çok sıcakkanlı ve iyi niyetli bir ekip olmakla birlikte çok güzel bir yerde hizmet veriyorlar. Oda temizliğinde çok memnun kaldım. Yakın çevremde de bu problemden yakınan arkadaşlarım var. Hepsine burayı tavsiye edeceğim.
Uğur YETİŞTİ

Ben Niğde’den Murat öncelikle en çok ortam hoşuma gitti. Çok temiz ve güvenilir bir ortamda saç ektirdiğim için memnunum THT ekibinin bir aile gibi olması sıcak olması ve ekibin iyi insanlardan oluşmasını da çok beğendim. Saçlarıma gelince daha ekildiğinde içimden gecen ilk şey iyi ki buraya gelmişim ve de ektirmişim doğru tercih yaptığımı anladım. THT ekibine çok teşekkür ediyorum ve daha nice insanları mutlu etmelerini temenni ediyorum
Murat URLU

Ben Silivri’den Ayhan. Sizi televizyonda gördüm. Sonra gelip görüştük. Konuşmalarımızda gayet güven veriyordu ve bundan sonra kararımı verdim. Operasyona girdik. THT Estetik ekibi çok güler yüzlü ve sıcakkanlıydı. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye edeceğim. Çok teşekkür ederim.
Ayhan KAYMAK

Ben Denizli’den Nevzat Güney. Saç Ekim Merkezini internetten buldum. Telefonla görüştük. Çok güzel iletişim kurduk. Telefonla anlaşıp İstanbul’a geldik. Havaalanında karşılama yaptılar. Çok güzel bir ortamda buluştuk. THT Estetik olarak beni çok iyi karşıladılar. Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Tüm personele bana yapılan ilgi ve alaka verilen hizmet için teşekkür ediyorum. Saygılarımla
Nevzat GÜNEY

2.Seans için gelmiştim. Her şey gayet güzel, kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Temiz ve çalışanlar güler yüzlü has insanlar. Tekrar ellerine sağlık diyorum. Teşekkür ediyorum.
Ercan ÖZCANLI

Ben Nedim Uzunköprü Edirne’den geldim. Çok güzel ve sıcak bir personelle karşılaştım ki operasyonum çok iyi geçti. THT Estetiğin tüm personeline çok teşekkür ederim. Saygılarımla.
Nedim TAŞKIN

Ben Eyüp Güneş İstanbul Bağcılar’dan geldim. Geldiğim günden operasyon olacağım güne kadar tüm ekip tek tek benimle sıcak ve samimi olarak ilgilendiler. Hepsine içtenlikle teşekkür ediyorum. Çok başarılı bir operasyon geçirdim. Tüm ekibe saygılarımı yolluyorum.
Eyüp GÜNEŞ

Benim adım Rıfat Can. Ben İngiltere’den bir arkadaş tavsiyesi üzerine geldim. Buraya gelmekten çok memnun oldum. Tüm personelin hizmetlerinden yakın ilgilerinden son derece memnun kaldım. Saç tedavisinden memnunum. Tüm çalışanlara candan teşekkür ediyorum. Saygılar.
Rıfat CAN

Kellik sorunumu çözdüğünüz için size ve tüm ekibinize çok teşekkür ederim. Saygılarımı sunarım.
İsfihan KILIÇ

Hastanenizden ve personelinizden çok memnun kaldık. Sabahtan akşama kadar buradaydık. Ama hiç sıkılmadık. Sanki lunaparka gelmiş çok eğlenmiş tatlı bir yorgunlukla eve dönecekmişiz gibiyiz. Bu kliniğin kendi evinizden farkı yok emin olun. Sabahtan beri bir sürü insan geldi gitti. Hepsi de yaptığı işlemden son derece memnun birçoğuyla konuştum. Hastanelerde insanlar pek gülmezler ama burada herkes memnuniyetin verdiği mutluluktan olsa gerek ki hep gülüyorlar. İnsanların güldüğünü görmek güzel. Allah herkesin gönlüne göre versin. Bu yazıyı okuyorsanız ve saç ektirecekseniz şimdiden tebrik ederim. Kendinize iyi bakın.
Murat DOĞAN Derya BÜLBÜL Halil İBRAHİM

Merhaba, Bir iş yaparken veya yaptırırken hayattaki en önemli şey güvendir. Saç ekiminde de kendi dalında başarılara imza atmış THT ekibine çok teşekkür ederim. Sonsuz güven ve en önemlisi ameliyat sonrası bakım ilgi ve takip olaylarında da hastalarına ne kadar önem verdiğini kanıtlıyor. Bu saç ekiminde bana destek olan sevgili dostum Kemal Karaönceloğluna da teşekkür eder ederim. THT Estetik ekibine gösterdikleri ilgi sevgi ve saygıdan dolayı da teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın.
Aşkın KOÇ

Türkiye’de önde yer alan THT Estetik ve saç ekim merkezinde ağrısız acısız bir yöntemle saç ekimi yapılmaktadır. Çalışmakta olan bütün personellere teşekkür ederim.
Şükrü ESER